Hanazakari no Kimitachi e (2011)

20. června 2013 v 21:05 | Lucy ^^ |  D-H

Ashiya Mizuki je dívka s velkým úkolem. Je původem z Japonska, ale žije v Americe. Její idol je rekordman ve skoku do výšky Sano Izumi.Když byl na tréninkovém táboře v Americe tak ho šla Mizuki naštívit do kempu, ale po cestě ji přepadla banda chlapů a Sano ji zachránil. Ale když jim utíkal tak se zranil a Mizuki si to dává za vinu. Mizuki se vydává do Japonska, nastoupí na chlapeckou školu a pokusí se ho opět přesvědčit, aby skákal. Ona ho chce vidět zase skákat a smát se, to je její "úkol". Uspěje?
Použila jsem recenzi z první verze Hanazakari no Kimitachi e (2007), protože je to úplně to samé. Akorát tam jsou změny, které mě do tohoto dorama nesedí!

Můj názor: Můžete se na to podívat, ale já osobně dávám přednost první verzi nebo Taiwanské verzi.Škola vypadá jak kdyby to tam obývali bezdomovci. Podlaha taky děs. Použili stejné prostředí, hudbu, uniformy. Je to opravdu hnus. Nelíbí se mi to. Není mi to sympatické a ani se to do toho příběhu nehodí. Nebo dívky s maxi pepřáky. Nechápu co tím chtěli říct. Možná je to více podle mangy, ale toto je můj názor na toto dorama, tak ho prosím tak vemte a nepište tu komentáře typu: ,,Mě se to líbí a nechápu tě. Nemáš vkus." 1/10 bodů.


ONLINE S ANGLICKÝMI TITULKY

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama