Červenec 2013

Dívka dvou tváří 1

29. července 2013 v 9:16 | Lucy ^^ |  Dívka dvou tváří
Ahojte, po dlouhé době zase online :) Jako omlovu mám pro vás první díl nové povídky :D

Od svého narození žiji ve městě plném světel a hazardu. Ano, je to Los Angeles. Mé jméno je Koizumi Lucy, zkráceně eL. Jsem napůl Američanka a Japonka. Matka se Koizumi Cathie a otec Koizumi Akira. Moji rodiče se poznali na univerzitě, kde táta studoval mezinárodní vztahy a mamina medicínu. Otec pracuje na ministerstvu zahraničí a mamka je dětská lékařka. Kvůli svojí rase jsem nikde ve vyšší společnosti nezapadala a neměla žádnou kamarádku. Ale asi ve svých 15cti jsem se vracela domů z doučování Matematiky a v tu chvíli se to stalo. Jako každý čtvrtek jsem vystoupila na stanici MHD pro South LA a šla kousek okolo velkého parku domů. Nejdříve jsem za s sebou slyšela kroky a poté mi cestu zkřížili dva potetovaní kluci asi 18 a 20 let. Nevšímala jsem si jich a chtěla je obejít, ale jeden mě chytl za ruku.
"Pojď s námi na skleničku, žabičko." řekl a byl z něj cítit alkohol a cigarety.
"Já…já musím domů. Naši už mě čekají." odpověděla jsem a chtěla se vykroutit, ale on mě sevřel ještě pevněji a jeho kamarád si za mě stoupl a chytl mě okolo pasu. Už jsem myslela na nejhorší, když se ze tmy vynořila partička holek s tetováním GSLA.

Trailer City Hunter

8. července 2013 v 17:26 | Lucy ^^ |  Trailers
Tohle je snad to nejsmutnější dorama hned po Koizoře. Takhle už jsem hodně dlouho nebrečela. Miluju doramy s Lee Min Hoem! ♥ Pokud se na to chcete podívat tak doporučuju plno kapesníčků. :))
Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /6 the END/

5. července 2013 v 14:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Hmmm a kdy vám začíná trénink a jak často cvičíte?"
,,Je vidět, že jsi se Sasukem příbuzná, ten by taky nejradši pořád cvičil."
,,Zato ty Naruto, ty by jsi byl nejraději jen na Rámenu." Obořila se na Naruta Sakura a všichni se rozesmáli. Takto začala nový epizoda Mizukina života.

Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /5/

5. července 2013 v 10:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Ale pokud jí to budeš tajit a pak jí to poví třeba Orocimaru, tak to podle mého bude ještě horší!"
,,To máš možná pravdu, ale pokud jí to povím teď, tak se její stav zhorší, sám si jí viděl, ještě že teď aspoň bude chvíli spát."
,,Ale Itchi takhle to nemůžeme řešit pokaždé, když jí něco bude. Pokud jí máš opravdu rád. Tak s tím něco uděláš. Co to bude to už nechám na tobě, ale dej si pozor na Konan. Hrozně na ni žárlí!"
,,Díky, si opravdový kámoš."
,,Ok, ale mám to u tebe jasný."
,,Jasně!" Pak Itachi šel znovu do pokoje, kde Mizuki spala. Vypadala jako andílek. Itachi si přál, aby o ní věděl dříve. Teď mu bylo všechno líto. Litoval všeho co udělal. Byl rád že má Mizuki a Sasukeho. Zamiloval se do ní na první pohled, jak mile ji uviděl v nemocnici. Teď tu před ním leží, jako v té nemocnici.

Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /4/

5. července 2013 v 5:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Počkám na tebe za dveřmi. Až se oblečeš, tak půjdeme společně na snídani."řekl a už byl za dveřmi. Itachi počkal asi 10 minut. Potom se najedou, otevřeli dveře a v nich stojí Mizuki a Itachi jen valí oči jak jí to sluší.
,,Můžeme jít?"zeptá se jí a ona jen přikývne a jde tmavou chodbou za ním. Pak se před nimi otevře velká jídelna, ale nikdo tam není, je tam jídlo jen pro ni a Itachiho.
,,Posaď se kam chceš."řekne a čeká až si Mizuki vybere místo. Až si Mizuki sedne a začne jíst, tak je hrozné ticho. Ale Itachi se jí najednou zeptá:,,Je to, co je v tvém deníku napsáno všechno pravda?" Mizuki tahle otázka překvapí, ale jen přikývne, že ano.
,,Aha, já si myslel, že je to nějaký vymyšlený příběh. Doufám, že už jsi na to zapomněla a nemyslíš si, že je každý jako on."
,,Nevím, jestli jsi četl můj deník, tak musíš vědět, že mě držel jen v pokoji. Z toho vyplívá, že jsem moc mužů nepotkala."
,,Jo, přečetl jsem si to všechno. Úplně všechno."
,,Takže, ti nic říkat nemusím, což je dobře."
,,No, ale já bych to raději slyšel od tebe."

Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /3/

5. července 2013 v 2:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Dobře, už se neboj, já jsem tu s tebou a vždycky budu!"řekl a přilehl si k ní na postel, dal si jednu ruku k ní na bok a druhou si podepřel hlavu.Mizuki se na něj šťastně usmála.Itachi jí dal pusu na čelo a řekl:,,Jdu spát, pak pude líp." Mizuki se na něj usmála a usnula.

KAT-TUN

4. července 2013 v 20:43 | Lucy ^^ |  J-skupiny
- je japonská šestičlená kapela
-je považována za idol group (=její členové vystupují i v různých seriálech či filmech)
- KAT-TUN měla být původně jen taneční doprovodná skupina

Matsumoto Jun

4. července 2013 v 20:32 | Lucy ^^ |  J-herci/zpěváci
Jméno: Matsumoto Jun
Jméno ve znacích: 松本
Datum narození: 30.8.1983

Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /2/

4. července 2013 v 18:49 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Já jsem Chi...Uchiha Mizuki, ráda tě poznávám Sakuro-sama."řekla a uklonila se.
,,Ale já tě zase tak moc ráda nepoznávám a neříkej mi Sakuro-sama, jestli mi chceš říkat s nějakou příponou tak jedině Sakuro-chan."
,,Dobře a promiňte mi Sakuro-chan, moc se omlouvám!"a udělala několik úklon za sebou, ale to už ji Itachi táhl ke dveřím, aby jí vůbec stihli nějaké ty věci pořídit.
šli asi tak 10 minut a dorazili do obchodní čtvrti a Itachi řekl:,,Jdeme nakupovat." a už tahá Mizuki po obchodech.

Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /1/

4. července 2013 v 16:38 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
Ahoj, omlouvám se za svou neaktivitu, ale za to tu pro vás mám povídku. Doufám, že si jí užíjete ;))

Před 5ti lety se před branou Konohy se objevila dívka, která měla černé vlasy a kaštanově hnědé oči a také na sobě kimono a ve vlasech červené květiny. Vypadala skoro jako ta na obrázku. Sotva prošla bránou, tak se