Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /3/

5. července 2013 v 2:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Dobře, už se neboj, já jsem tu s tebou a vždycky budu!"řekl a přilehl si k ní na postel, dal si jednu ruku k ní na bok a druhou si podepřel hlavu.Mizuki se na něj šťastně usmála.Itachi jí dal pusu na čelo a řekl:,,Jdu spát, pak pude líp." Mizuki se na něj usmála a usnula.


O dvě hodiny později
Mizuki se vzbudila a viděla, že vedle ní už Itachi není, ale Itachi jí tu nechal vzkaz, nebo spíš kus papíru kde je napsáno: Ahoj lásko, snad si se dobře prospala a zdálo se ti o nás. Šel jsem něco probrat s Tsunade. Dole na stole máš večeři. Snad ti jí Sasuke nesnědl. Brzo se vrátím, neměj o mě strach.
Papa Itachi
Mizuki vyleze z postele a jde dolů po schodech, kde vidí nešťastného Sasukeho, jak kouká na večeři kterou přichystal Itachi. Pozoruje ho, ale on o ní neví a tak už si nabírá do hůlek kousek masa, ale v tom se ve dveřích objeví Itachi a na Sasuke spustí:,, To jsem dělal pro Mizuki ne pro tebe, ty si to jsi udělat sám a už se Mizuki vzhůru?"
,,Ne, asi není, protože jinak by tady asi byla ne?" odseknul Sasuke a šel do kuchyně.
,,Jo to máš pravdu". Když to Mizuki slyšela, tak se rozhodla jít nahoru do pokoje, ale v tom došla Sasukemu asi čakra a Itachi se změnil a Sasukeho a ten Sasuke který přišel z kuchyně byl jeho klon.(Kéž by jsem uměla aktivovat sharingan, to bych ho hned prokoukla) co si kdo myslí píšu do závorek.
,,Mizuki, pojď dolů, něco pro tebe mám"řekl Sasuke a hned jak Mizuki přišla dolů, tak jí dal koženou šňůrku, na které byl znak Uchihů.
,,Toto ti tady nechal pan Chiyoma. Řekl, že máš dnes 17.té narozeniny."
,,Sasuke kde je pravý Itachi?"zeptala se Mizuki Sasukeho se slzami na krajíčku.
,,No....víš....on je u Akatsuki, je tam už moc dlouho a mě tady bylo smutno, tak jsem si vytvořil klona a sebe přeměnil na Itachiho, byla to docela sranda."
,,Víš na ten tábor, jak jsi mě poslal, tak tam mě naučili všechno co umíš ty, jen neumím aktivovat sharingan."
Mezi tím v Akatsuki skrýši
,,Ahoj Kisame, jak bylo v Konoze?"ptá se Itachi hned Kisama, jak ho vidí.
,,Ahoj Itachi, s Kiyubim nic nového, ale ty máš nevlastní ségru a dneska je jí 17. let."Itachi na Kisama koukám jako že mu to nemele.
,,Ne já nemam ségru. Já mám pouze bráchu a tím je Sasuke."
,,Ne, Ity, máš ségru ale nevlastní a je mooooooc pěkná."říká Kisam a je celý zasněný
,,Tak to se na ní musíme dojít podívat."řekl Itachi a odešel a za chvíli už volal:,, Kisame kde se couráš?"
,, No jo Itachi už jdu." řekl Kisam a už za ním hnal, protože Itachi byl už za tak krátkou dobu skoro u Konohy. Tam se Itachi na chvíli zastavil a čekal až ho Kisam dohoní, aby mohli jít do Konohy.
,,Aha, to se časem naučíš, a když máš ty narozeniny, můžu tě pozvat na rámen?" zeptal se Sasuke opatrně
,,Jo, klidně." řekla Mizuki a usmála se ne Sasukeho, a on se začal červenat.
,,Tak jdeme?"
,,Ještě momentík Sasuke."
,,Tak už můžeme?"
,,Sasuke nebuď tak netrpělivý, už můžeme jít. Ale platíš ty jo." řekla Mizuki a krásně se usmála
,,Komba- wa."řekli Sasuke a Mizuki, potom Sasuke ještě dodal:,,Dvakrát nudlo-vepřo-miso rámen."
,,Hai, hned to bude." řekl majitel a šel připravovat rámeny. A tak bylo ticho. Ani Mizuki, ani Sasuke nevěděli co říct.
,,Ták, už jeto tady."
,,Itadakimasu" řekla Mizuki spolu se Sasukem a pustili se do jídla. Mizuki dojedla jako první a tak se rozhodla, že půjde domů první.
,,Sasuke je mi zima a tak už půjdu domu." řekla a už byla venk. Po cestě k Uchiha čtvrti se jí zdálo, že jí někdo pronásleduje. Když se otočila poprvé, tak nikoho neviděla, když se otočila po druhé tak viděla jen světlo v domě v protější ulici, když se otočila potřetí, tak viděla červené oči. Ale to nebyli oči upíra, to byl sharingan. Když jí toto prolétlo hlavou tak už jen cítila bolest, pak jak padá a někdo ji chytil. Když se probrala, tak ležela vedle někoho na posteli. A ten se ní díval. A pak řekl: ,,Ahoj krásko. Jak si se vyspala?"
,,No docela dobře a kdo jsi ty? A neříkej mi krásko, já tě vůbec neznám." řekla a pořád se mu dívala do jeho černých kukadel.
,,Já jsem Uchiha Itachi a krásko ti říkat budu, protože ty jsi krásná a podle toho co je napsaného v knize Budoucnosti, tak ty se máš stát mou ženou a já tě taky chci za svou ženu." řekl a políbil jí na čelo a Mizuki to hodně překvapilo. A pak se Itachi najednou zvednul a přešel na druhou stranu postele. Posadil Mizuki a rozvázal jí. Tak mu za to věnovala krásný a upřímný úsměv. Itachi jí to oplatil a podal jí věci, které si měla vzít na sebe.(ty věci: džínové šortky, černé tílko a červená mikina)
,,Počkám na tebe za dveřmi. Až se oblečeš, tak půjdeme společně na snídani."řekl a už byl za dveřmi. Itachi počkal asi 10 minut. Potom se najedou, otevřeli dveře a v nich stojí Mizuki a Itachi jen valí oči jak jí to sluší.
,,Můžeme jít?"zeptá se jí a ona jen přikývne a jde tmavou chodbou za ním. Pak se před nimi otevře velká jídelna, ale nikdo tam není, je tam jídlo jen pro ni a Itachiho.
,,Posaď se kam chceš."řekne a čeká až si Mizuki vybere místo. Až si Mizuki sedne a začne jíst, tak je hrozné ticho. Ale Itachi se jí najednou zeptá:,,Je to, co je v tvém deníku napsáno všechno pravda?" Mizuki tahle otázka překvapí, ale jen přikývne, že ano.
,,Aha, já si myslel, že je to nějaký vymyšlený příběh. Doufám, že už jsi na to zapomněla a nemyslíš si, že je každý jako on."
,,Nevím, jestli jsi četl můj deník, tak musíš vědět, že mě držel jen v pokoji. Z toho vyplívá, že jsem moc mužů nepotkala."

,,Jo, přečetl jsem si to všechno. Úplně všechno."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama