Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /4/

5. července 2013 v 5:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Počkám na tebe za dveřmi. Až se oblečeš, tak půjdeme společně na snídani."řekl a už byl za dveřmi. Itachi počkal asi 10 minut. Potom se najedou, otevřeli dveře a v nich stojí Mizuki a Itachi jen valí oči jak jí to sluší.
,,Můžeme jít?"zeptá se jí a ona jen přikývne a jde tmavou chodbou za ním. Pak se před nimi otevře velká jídelna, ale nikdo tam není, je tam jídlo jen pro ni a Itachiho.
,,Posaď se kam chceš."řekne a čeká až si Mizuki vybere místo. Až si Mizuki sedne a začne jíst, tak je hrozné ticho. Ale Itachi se jí najednou zeptá:,,Je to, co je v tvém deníku napsáno všechno pravda?" Mizuki tahle otázka překvapí, ale jen přikývne, že ano.
,,Aha, já si myslel, že je to nějaký vymyšlený příběh. Doufám, že už jsi na to zapomněla a nemyslíš si, že je každý jako on."
,,Nevím, jestli jsi četl můj deník, tak musíš vědět, že mě držel jen v pokoji. Z toho vyplívá, že jsem moc mužů nepotkala."
,,Jo, přečetl jsem si to všechno. Úplně všechno."
,,Takže, ti nic říkat nemusím, což je dobře."
,,No, ale já bych to raději slyšel od tebe."


,,Víš....No...Já o tom nechci mluvit."řekne a uhne očima, ale nepomůže to a rozbrečí se. Itachi se náhle zvedne, vezme Mizuki do náruče a nese jí k nim do pokoje. Tam jí položí do postele a chce odejít, ale Mizuki ho náhle chytne za ruku a řekne:,, Moc tě prosím, nenechávej mě samotnou."
Itachi sebou trhne, jelikož ho to překvapí a tak si k ní klekne a celou noc jí drží za ruku. Když se Mizuki ráno v šest vzbudí, tak u ní Itachi pořád sedí. Mizuki to překvapí, nikdy si nemyslela, že by se mohla zamilovat. Ale už je to asi pravda. Je zamilovaná až po uši. Itachi se náhle probudí a usměje se na Mizuki a pak jí políbí na čelo. Mizuki se na něho krásně usmála a sama od sebe ho políbila. Nevěděla jestli je to instinkt lásky a nebo strach z minulosti. ,,Itachi promiň jestli jsem udělala něco co jsem neměla." řekla, ale Itachi se jen usmál a odešel. Mizuki se pak oblékla a šla se dolů nasnídat, kde snídaně byla v plném proudu. Itachi si jí hned ve dveřích všiml a tak vstal od stolu a šel jí naproti.
,,Sem rád, že jsi přišla na snídani."
,,Já taky a co je k snídani?"
,,Míchaná vajíčka a chleba." Mizuki jen kývla hlavou a on ji posadil na židli která byla hned vedle jeho. Hned jak se Mizuki usadila tak najednou zavládlo velké ticho a Mizuki nevěděla co má dělat tak vstala a všem řekla: ,,Ohayo!" a přidala krásný úsměv, ale nikdo já neodpověděl. Pouze blonďák jí kývl na pozdrav, jinak byla všemi ignorována. Ale to jí moc netrápilo a jelikož jí kručelo hrozně v břiše tak se s chutí pustila do jídla. Když dojedla, tak po sobě chtěla uklidit, ale Itachi jí zadržel a řekl: ,,Dnes má službu Pein a Deidara." a připojí usměv. Mizuki tedy počká až dojí i on a pak až dojí poslední, tak se začne jednat o programu na dnešek.
"Já bych navrhovala, aby se nám náš nejnovější přírůstek představil." řekla holka s modrými vlasy. A všichni jí jen přikyvovali. Tak dobře jdu na to, řekla si Mizuki vstala ze židle.
,,Ohayo, Watashi wa Chiyo Mizuki, vlatně Uchiha Mizuki. Jsem Itachoho a Sasukeho nevlastní sestra. A teď se prosím představte vy." řekla a posadila se, ale hlavně si oddechla, že to zvládla.
,,Já sem Pein." řekl kluk s červenými vlasy a pearcingy.
,,Já jsem Deidara." řekl blondák.
,,Já jsem Hidan." řek divný chlápek s bílími vlasy.
,,Já jsem Kazuku." zaburácel kluk s maskou.
,,Jsem Kisame, ale můžeš mi řikat zlato, krásko." řekl modrej chlap a já se jen otřásla.
,,Konan." řekla dívka s modrými vlasy.
,,Sasori." řekl kluk s červenými vlasy.
,,Ohayo, já jsem Tobi." řekl kluk s maskou.
,,A já jsem Zetsu." řek divný stromový chlap. A Mizuki se snažila si je zapamatovat. Sice nevěděla jak, ale docela si je pamatovala. Až na toho chlápka co jí řekl krásko. Najednou se všichni zvedli a ona se taky chtěla zvednou, ale Itachi jí chytl za ruku a posadil zpátky na židli a zavázal jí oči šátkem. Vzal jí jako nevěstu do náruče a odnesl do pokoje. Kde se jí zeptal: ,,Smím?"
Mizuki byla vystrašená a tak jí Itachi řekl:,,Neboj se, neudělám nic, co by se ti nelíbilo." a čekal co Mizuki na to. Mizuki přikývla, ale měla ruce zkřížené na prsou a zaťaté pěsti. Itachi pomalu políbil Mizuki, ale ona chtěla ucuknout, ale neměla kam. Tak jí Itachi políbil. Pro Mizuki to byl jiný polibek, než které doposud zažívala. Itachiho polibek byl plný lásky, něhy, touhy a přátelství a důvěry. Pak se Itachi oddálil a čekal co se s Mizuki stane. Mizuki se rozbrečela. A najednou se zvedla takovou silou, až Itachiho odstrčila ze sebe, strhla si šátek a najednou vyběhla z pokoje a pak dlouhou chodbou ven. Až doběhla před vodopád a tam viděla nějakého divného chlápka. Ten si jí taky hned všiml a řekl:,, Ty jsi ten ztracený Uchiha?" Mizuki to zarazilo a tak jen přikývla. To mu stačilo. Pak ještě řekl:,, Já jsem Orochimaru, a ty jsi Uchiha Mizuki že jo?" Mizuki už chtěla odběhnout, ale on jí chytil. Pak jí začal říkat:,, Kam pak mi tě schovali, a proč si se tady najednou objevila? Hledal jsem tě všude, ale nikdo o tobě nic nevěděl. Cítím z tebe velkou moc sharinganu, ještě větší než má Itachi a Sasuke dohromady." Mizuki chtěla namítnou, ale jak pootevřela ústa, tak on jí políbil. Mizuki sebou začala mrskat. Ale on jí ruku zakroutil ještě víc, a pak najednou Mizuki pocítila velkou sílu. Ale zase jí ta síla hned opustila a pak jí začala hrozně bolet hlava.
,, Áaaaa vidím, že se tvůj sharingan se začíná probouzet, nemůže být zapečetěn navždy."
,, Orochimaru, já si ze své minulosti nic nepamatuju!"vyštěkla Mizuki a hned toho litovala, protože jí Orochimaru zakroutil ruku jestě víc.
,, Tak já ti jí povím. Tvoje matka se zamilovala do jednoho muže s sharinganem. Nebudu ho jmenovat, ale tvá matka ho moc milovala. Mě odvrhla. A já jí tak miloval! No ale to je vedlejší. A tak jsem si slíbil, že pokud se jí narodí dcera, tak její dceru dostanu. Ale popravdě. Nečekal jsem že budeš tak krásná a tak moc podobná své matce." Mizuki už to nemohla vydržet a rozbrečela se. Když už brečela už nějakou chvíli, tak se z poza rohu objevil Itachi a vypadal dost naštvaně. Když ho Orochimaru spatřil, tak hned Mizuki pustil a ta se psychicky zhroutila a Itachi k ní hned přiskočil, vzal jí do náruče a Orochimarovi pohrozil:,, Jestli se jí ještě jednou dotkneš, nebo jí něco provedeš, tak si tě nejdu, to si pamatuj!!!" A už odnáší Mizuki k nim do pokoje. Orochimaru něco řekl a pak použil přemisťovací jutsu. Když Itachi pokládal Mizuki do postele, tak se pořád třásla a brečela, nechtěla Itachimu za žádnou cenu pustit ruku, ani když jí chtěl přikrýt. ,,Mizuki, lásko moje, prosím pusť mi na chvíli ruku, chci tě jen přikrýt." Mizuki tedy povolila sevření, aby ji mohl přikrýt. Když jí přikryl, tak si přistrčil židly od stolu, aby jí mohl být na blízku. Pořád jí hladil po tvář a dával něžné, uklidňující polibky na ruku, čelo, tváře, rty. Po dlouhé době řekl:,, Promiň mi, že jsem na tebe pospíchal a že jsi si to od Orochimara....no.....je mi líto, že ti to řekl právě Orochimaru." a bylo na něm vidět, že je mu to opravdu líto. Mizuki se na něj usmála, ale to už na dveře klepal Deira a nesl s sebou prášky na uklidnění pro Mizuki.
,,Teď tohle prosím spolkni, bude ti po tom o moc lépe Mizu-chan!" Mizuki se podívala na Itachiho a když přikývl, tak si léky poslušně vzala a pak usnula. Když to Itachi uviděl, tak se na chvíli vzdálil. Ale na něho už za dveřmi čekal Deira.
,,Jak dlouho jí to budeš ještě tajit?!"
,,Nevím vůbec, co mám dělat?"
,,Tak jí řekni pravdu, ona to pochopí."
,,Milý Deiro, já si nemyslím, že by mě pochopila, že by pochopila proč sem jí zabil otce a jí a Sasukeho nechla žít. O Sasukem sem věděl, ale oní ne. Proto asi nedodržel slib co mi dal. Ale já teď doopravdy nevím co mám dělat. Bojím se, bojím se že Mizuki ztratím!, ale já jsem se do ní opravdu zamiloval, kdyby mi jí někdo vzal, nebo jí někdo ublížil, tak bych ho hned zabil, i kdyby to byl někdo z nás Akatski, nebo nějaký Kage. Mizuki už si toho vytrpěla dost a já chci, aby na to co nejdříve zapomněla!"
,,Ale pokud jí to budeš tajit a pak jí to poví třeba Orocimaru, tak to podle mého bude ještě horší!"
,,To máš možná pravdu, ale pokud jí to povím teď, tak se její stav zhorší, sám si jí viděl, ještě že teď aspoň bude chvíli spát."
,,Ale Itchi takhle to nemůžeme řešit pokaždé, když jí něco bude. Pokud jí máš opravdu rád. Tak s tím něco uděláš. Co to bude to už nechám na tobě, ale dej si pozor na Konan. Hrozně na ni žárlí!"
,,Díky, si opravdový kámoš."
,,Ok, ale mám to u tebe jasný."

,,Jasně!" Pak Itachi šel znovu do pokoje, kde Mizuki spala. Vypadala jako andílek. Itachi si přál, aby o ní věděl dříve. Teď mu bylo všechno líto. Litoval všeho co udělal. Byl rád že má Mizuki a Sasukeho. Zamiloval se do ní na první pohled, jak mile ji uviděl v nemocnici. Teď tu před ním leží, jako v té nemocnici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama