Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki /5/

5. července 2013 v 10:00 | Lucy ^^ |  Jsem Chiyo Mizuki nebo Uchiha Mizuki
,,Ale pokud jí to budeš tajit a pak jí to poví třeba Orocimaru, tak to podle mého bude ještě horší!"
,,To máš možná pravdu, ale pokud jí to povím teď, tak se její stav zhorší, sám si jí viděl, ještě že teď aspoň bude chvíli spát."
,,Ale Itchi takhle to nemůžeme řešit pokaždé, když jí něco bude. Pokud jí máš opravdu rád. Tak s tím něco uděláš. Co to bude to už nechám na tobě, ale dej si pozor na Konan. Hrozně na ni žárlí!"
,,Díky, si opravdový kámoš."
,,Ok, ale mám to u tebe jasný."
,,Jasně!" Pak Itachi šel znovu do pokoje, kde Mizuki spala. Vypadala jako andílek. Itachi si přál, aby o ní věděl dříve. Teď mu bylo všechno líto. Litoval všeho co udělal. Byl rád že má Mizuki a Sasukeho. Zamiloval se do ní na první pohled, jak mile ji uviděl v nemocnici. Teď tu před ním leží, jako v té nemocnici.


Další den
Mizuki se probudí a vedle sebe vidí, jak Itachi spí a ze spaní se usmívá.Pak najednou ucítí bolest a pak vidí, jak Itachimu v těle proudí chakra. Ano sharingan se probudil už natrvalo. Pak před svýma očima vidí, jak se Itachi probouzí. Itachi jak vidí, že se už sharinhgan probudil a tak samou radostí Mizuki obejme a políbí.
,,Jak se ti povedlo aktivovat sharingan?"
,,Já ani nevím....měla jsem divný sen."
,,Tak to buď za ten sen ráda...teď se staneš skoro nepřemožitelná, a už budeš moci semnou chodit na mise. Ale ještě tě musím naučit nějaké pečetě a taky musím zjistit jaky je tvuj živel."
,,To já všechno vím...pamatuješ, jak jste mě poslali na ten tábor?"
,,Jo proč?"
,,No tam mě naučili všechno potřebné. Umím pečetě a moje živly jsou: Oheň, Vítr a Elektřina. Já vím...i na táboře mi řekly že jsem jediná kdo umí ovládat tři elementy."
,,Tak to je super, protože kdyby se v tobě sharingan neprobudil, tak by jsi tu musela zůstat s klukama a já bych šel na misi jen s Kisamem. Ale teď super že můžeš jít s námi a já se tebe nemusím bát."
,,Oki a kdy máme první misi?"
,,No já vím že je to narychlo...ale za 2 hodiny máme vyrazit."Jan co to Mizuki uslyšela, tak vyletěla z postele. Nejdřív utíkala do koupelny(tam se musela zkulturnit...aby mohla mezi lidi :D:D:D), pak se rychle oblékala a měla to jen tak tak , že si ještě stihla připravit batoh.
,,Na tady máš pouzdro se zbraněmi." řekl Itachi s Kisamem na stejně a já byla potěšená.
,,Tak vyrážíme."zavelel Itachi
,,Itachi co je to za misi?"
,,Máme zdržet ninji z Konohy."
,,Ha, my máme zdrže....z Konohy." Koktala jsem.
Ale na Další otázky už nebyl čas. Byli jsme na místě, kde se mělo bojovat.
,,Počkáme tady na ně. Tak si zatím udělejte pohodlí a načerpejte hodně sil a chakry." A pak zamnou přišel a políbil mě!(prý načerpejte hodně sil...já bych ráda, ale jeho rty jsou tak měkké a teplé....prostě úžasné).
,,Itachi už toho nech, sám si říkal, že máme načerpat hodně sil."
,,Já vím, ale musel jsem tě políbit."
,,Tak už toho vy hrdličky nechte. Dostal jsem zprávu, že se k nám rychle blíží. je jich prý 8: Hatake Kakashi, Uchiha Sasuke, Uzumaki Naruto, Haruno Sakura, Maito Gai, Rock Lee, Tenten, Hyuuga Neji."
,,Aha, tak to si je musíme nějak rozdělit. Kisame ty si vezmeš Maito Gai, Hyuuga Neji. Mizuki ty si vezmeš Haruno Sakura a Rock Lee a ještě Sasukeho. Já si beru Hatake Kakashi, Uzumaki Naruta, Teneten. Ale přivítáme je společně jasné."
,,Hai!"
O pár hodin později
,,Už je cítím."
,,Dobře jdeme na věc Mizuki, Kisame."
,,Hai."A všichni se schovali.
,,Kakashi kdy už tam budeme, mě to špehování nebaví."
,,Naruto buď z ticha nebo nás uslyší a bude zle."
,,Ale, ale koho pak to tady máme?"
,,Kdo jsi?"
,,Já?, Já jsem jedna ze tří Uchihů. Uchiha Mizuki. a Kdo jste vy? a co tady chcete?"
,,My jsme z Konohy a jsme tady na misi a teď nám jdi z cesty." Chopil se slova nějaký chlápek s maskou a čelenkou přes oko.
,,Já vím, že vy jste z Konohy, ale ptám se na vaše jména."
,,Proč tě to zajímá?"
,,Chci to prostě vědět, znám z vás pouze Sasukeho." Všichni se po tomto zjištění na Sasukeho podívali a ten řekl:,, Před půl rokem přišla do Konohy a Tsunade zjistila, že je to moje a Itachiho nevlastní sestra."
,,Tahle pěkná holka je tvoje nevlastní sestra?" řekli všichni na stejně, až na Kakashiho, ten s tím byl obeznámen.
,,Dlouho jsme se neviděli Sasuke-kun."řekla Mizuki medovím hlasem, až se Rock Lee do ní zamiloval.
,,Já jsem Rock Lee, Tenten, Hyuuga Neji, Maito Gai, Hatake Kakashi, Haruno Sakura, Uzumaki Naruto, já se ti snad představovat nemusím ségra."
,,Jasně a teď my, já jsem Uchiha Mizuki je mi 15.let."
,,Uchiha Itachi."
,,Kisame Hoshigaki."
,,Co? Vás je tu víc?" řekl přitrouble Naruto a hned jak to dořekl, tak schytal od Sakury pořádnou facku.
,,Hihihi...ty máš nějakou sílu. Tebe nebude lehké zabít což Barbie?"
,,Je mi jedno že jsi ségra Sasánka, ale zabiju tě a to hned."
,,Tak jo na tři ok? kluci."
,,Raz, dva, tři, boj."Jen co to Mizuki dořekla, tak se strhl neprosný boj. Kakasi, Sasuke a Naruto někam zmizeli, ale o to se nikdo nestaral, měli hodně práce s těmi co jim tam zbyli. Nejdříve došla chakra Nejimu, Tenten a Leemu, za ním následovala Sakura a pak i Gai. Mizuki si myslela, že už je všechno ok a tak přestala být ostražitá, pak najednou ucítila tupou bolest a pak jak jí někdo chytil.
Když se probrala, tak měla svázané ruce a byla opřená o strom. Pak uviděla oheň a u něj všechny z Listové. Nejdříve si jí všiml Sasuke a tak se zvedl a donesl jí vodu. Mizuki raději aktivovala sharingan, ale jak byla vyčerpaná, tak jí to moc nepomohlo, jelikož jen co se aktivoval, tak se zase deaktivoval.
,,Na napíse." A podává mi láhev
,,A jak asi když mám svázané ruce!" odsekla jsem a Sasuke se na mě divně díval. Ale nic neříkal a tak mi dal pití k puse, abych se mohla napít.
,,Díky, ale nemohl by jsi mě rozvázat?"
,,Ne to by nemohl, a kdyby to udělal tak by to pořádně schytal." Vloží se do toho Kakashi.
,,Proč jste mě vlastně unesli?"
,,My jsme tě zachránili."
,,A žádal vás o to někdo?"
,,Jo, ale ty jsi to nebyla."
,,A kde máte zbytek? Chybí vám Lee, Neji a Tenten a pak ten jejich sensei, myslím že se jmenoval Dai."
,,Ne je to Gai." Opravil mě blonďák.
,,Aha a co semnou uděláte?"
,,No, tým Gai se vydal zpátky do Konohy a my se tam za chvíli vydáme taky."
,,A co hodláte dělat semnou?"
,,O tom rozhodne Tsunade-sama."
,,Aha, takže já mám jít s vámi, jestli to dobře chápu."
,,Ano chápeš to dobře." zubí se na mě blonďák, myslím že se jmenuje Naruto.
,,Aha a nechcete už vyrazit, mě je docela zima, když jste mě posadili do mokrého mechu."
Chvíli se o něčem radí a pak se najednou zvednou a mě si vezme Kakashi na záda, prý abych nezdržovala, já která ovládá sharingan, a ovládá také tři živly. Já bych měla zdržovat, to spíš ta barbie Sakura. Ta si jen pořád prohlíží svojí manikúru. No tak dobře, já si jí také prohlížím, ale ne když jsem na misi, to by mě asi Itachi moc nepochválil. No jo kde je vůbec Itachi.
,,Ehm...No...Kde je Itachi s Kisamem?"
,,To my nevíme, našim úkolem bylo tebe dostat do vesnice."
,,No to mě taky došlo." a dál se s nimi nebavím, i když se na mě ten blonďák pořád culí. To by mě zajímalo proč? A pak usnu. Když se probudím, tak sedím v nějaké kanceláři a na proti mě sedí nějaká ženská. Už si vzpomínám. To je Tsunade-sama, neboli Pátý Hokage. No teď to schytám.
,,No konečně jsi se probrala. To ti to trvalo. Ale to je vedlejší. Buď mi povíš všechno sama a nebo tě podrobím výslechu. Vyber si." No to jsem teda v pěkné bryndě. Ale zase pokud budu mluvit sama, tak jim můžu říct co chci a oni mě nebudou nijak podezírat.
,,Já..no...á budu mluvit sama."
,,To jsem ráda. Shizune, dej vědět, že žádný drastický výslech nebude, ona nám to všechno poví sama."
,,A kde mám začít."
,,Řekni mi celý tvůj příběh."
,,Narodila jsem se 20.Listopadu 1994, nevím kde. V mích 5 letech si mě adoptovala rodina pana Chiyoyami. Pak Chiyoyama byl na mě moc hodný, ale jeho bratr byl praví opak. Několikrát mě zneužil. A musela jsem mu dělat služku a vlastně i všem ostatním a když jsem neposlechla, promiňte já o tom nemůžu mluvit. Už tohle je pro mě pokrok, pokrok díky Itachimu. Když jsem ho potkala, tak jsem ho ze začátku nesnášela, ale časem jsem se do něj zamilovala. A teď jsem tady. Mezitím jsem byla ještě na ninja táboře. Umím aktivovat sharingan, umím ovládat tři živly Oheň, Vítr a Elektřina. Ale potřebuju ještě trénovat, ale Itachi říkal, že jsem na úrovni Joinina. Ale já nevím."
,,No tohle mi zatím stačí. Budeš dál bydlet u Sasukeho doma. Jakmile utečeš mimo Konohu bez mého svolení, tak po tobě nechám vyhlásit pátrání. Jasné?"
,,Hai."
,,Dobře můžeš jít."
Mizuki se procházela tmavými uličkami Konohy a přemýšlela o tom co asi tak dělá Itachi. Zajímalo jí, jestli na ní Itachi taky myslí. Ale to už byla ,,DOMA" u Sasukeho a tam na ní čekalo velké překvapení. Na sedačce tam seděl Naruto, Sakura a Kakashi-sensei a okolo stáli ještě nějací lidé.
,,Vítej doma!" řekli všichni najednou.
,,Hmm, díky za přivítání."
,,Tady máš od nás dárek a já jsem Sakura Haruno." řekla a podala mi krabici. V krabici bylo pouzdro se zbraněmi a také lékárnička pro kunoichi.
,,Jak to že víte, že jsem Kunoichi?"
,,No Tsunade nám to řekla a tak jsme ti vyrobili tu nejnovější a nejlíp uskladnitelnou."
,,Díky." a vzala jsem si pouzdro a připnula na pásek.
,,No vidíš jak ti sedne." řekl Naruto.
,,To má pravdu ségra."
,,To máš, ale jedno a teď mi řekněte, kde se tady dá cvičit?"
,,No, ty jsi přidělená k Týmu 7, což jsem já, Naruto, Sasuke a Sakura." Chopil se slova Kakashi.
,,Hmmm a kdy vám začíná trénink a jak často cvičíte?"
,,Je vidět, že jsi se Sasukem příbuzná, ten by taky nejradši pořád cvičil."

,,Zato ty Naruto, ty by jsi byl nejraději jen na Rámenu." Obořila se na Naruta Sakura a všichni se rozesmáli. Takto začala nový epizoda Mizukina života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama